Yeniçiftlik Koltuk Yıkama

Yeniçiftlik Koltuk Yıkama

Yeniçiftlik Koltuk Yıkama

Koltuklarınız Firmamız ile Tertemiz

Yeniçiftlik koltuk yıkama firmamız, bölgesinde müşterilerine en iyi kalitede hizmet verebilmek için kalite standartlarını sürekli geliştirmektedir. Koltuk yıkamada profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimiz bizleri tercih etmektedir. Odak anlayışımızda tamamen müşteri memnuniyeti bulunmaktadır. Yaz kış fark etmeksizin Yeniçiftlik koltuk yıkama koltuklarınızı en kaliteli temizlik ürünleri ile temizleyerek sizlere hijyenik koltuklarınızı sunuyoruz.

Kullanılan ürünler koltuklarınıza zarar vermeyen, rengini soldurmaya, kumaşını inceltmeyen ürünlerdir. Koltuklarınızın üzerinde bulunan kir, leke, maytlar, kötü kokular antibakteriyel hijyen ürünler ile yıkanır. Yıkanan koltuklarda kendiniz ve sevdikleriniz güvenle oturabilir ve yatabilir. Koltuklarınızdaki lekelerin çıkmasına çok yüksek oranda çıkartabileceğimizi biliyoruz. Basit lekelerin % 100 çıkabileceğini garanti ediyoruz.

Kirli koltuklar zaman içinde evin havasında da kötü kokulara neden olmaktadır. Firmamız yılda en az bir kez koltuklarınızın profesyonel hizmet alarak yıkanmasını önermektedir.

Randevulu sistemle çalışan Yeniçiftlik koltuk yıkama firmamızı arayarak adresinizi, iletişim bilgilerinizi ve müsait olduğunuz zamanları bildirmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz en hızlı şekilde koltuklarınızı yerinde yıkamak için gönderilecektir.

Deneyimli ve güvenilir ekiplerimiz prosedürlere uygun ve firmamıza yakışan bir şekilde koltukların bulunduğu mekâna gelerek yerinde koltuklarınızı yıkamaktadır.