Ulaş Koltuk Yıkama

Ulaş Koltuk Yıkama

Ulaş Detaylı Koltuk Temizleme

Ev hijyenine önem veren kişiler belirli aralıklar ile koltuk yıkama hizmetleri almaktadır. Firmamız tarafından verilen bu hizmetler kapsamında teknolojik cihaz kullanımı ve antibakteriyel ürünler ile derinlemesine hijyen sağlanır. Ulaş koltuk yıkama olarak hem ev hem de araç koltuk yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kullanılan makinelerin her biri yüksek vakum gücüne sahip cihazlardır. Koltuğa işlenen lekeler bu şekilde tamamen arındırılır. Temizlik sektörünün öncü isimlerinden biri olan Ulaş koltuk yıkama koltuğun kendi dokusuna zarar vermeden profesyonel temizlik sunar.

Hijyenik Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama alanında başarılı hizmet veren firmamız özel deterjan kullanımları ile koltuk yüzeyine yerleşen bakterileri tamamen arındırmaktadır. Aynı şekilde leke çıkartıcı özelliği sayesinde koltuklar ilk gün ki temiz haline geri dönmektedir. Yüksek emiş gücü olan makineler kullanılmaktadır. Özellikle bakteri ve mikroplardan arındıran bu deterjanlar hijyenik bakım sağlar.

Koltuğa işlenen kir, yağ, leke ve benzeri durumlar için firmamız profesyonel hizmet vermektedir. Tecrübeli kişiler ile çalışan firmamız koltuk ve sandalye yıkama konusunda oldukça başarılıdır. Koltuk yüzeyleri temiz hale gelmektedir.

Leke Çıkartma Özellikli Yıkama

Leke çıkartma özelliği olan deterjan kullanımı ile makinelerimiz üstün bir performans sergilemektedir. Aynı şekilde koltuğun derinlerine işleyen bu lekeler zaman içerisinde kalıcı hale gelmektedir. Kalıcı lekelere karşı savaşan bu ürünler ve yüksek emiş güçlü makineler sayesinde leke tamamen çıkarılmaktadır. Koltuklarda su ya da deterjan lekesi de kalmamaktadır.